Liebherr Geniş ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Liebherr ülkemizde hafriyat makineleri, inşaat vinçleri, özel temel inşaat makineleri, yük elleçleme makineleri, paletli vinçler, madencilik makineleri, liman donanımı ve deniz vinci gibi çok geniş bir iş makinaları yelpazesinde ürün sunmaktadır. Ancak bunların yanında soğutma ve dondurma sistemleri gibi beyaz eşya alanında da gerek ev ortamlarında kullanılmak üzere gerekse ticari amaçlı kullanımlar için piyasaya ürünler sunmaktadır.

Liebherr profesyonel soğutma ve dondurma ekipmanları, mutfakta günlük kullanımda olsun ya da bir restoranda veya bir mağazada olsun, gıdalara tazelik sağlar. Bu amaçla üretilen, bio fresh özellikli, dondurucu kısmı altta olan, dondurucu kısmı üstte olan, gardırop tipli ya da tezgah seviyesinde modelleri vardır. Ayrıca ankastre özelliği olan tipleri de vardır.

Derin dondurucular: Modern ve sağlıklı mutfaklar için gıdaların, tazeliklerini koruması ve vitamin değerlerini kaybetmemesi çok önemlidir. Liebherr buzdolabı bunları sağlamak üzere dikey veya yatay boyda ya da ankastre olarak derin dondurucu modeller üretmektedir.

İçecek dolapları: Güçlü hava sirkülasyonu, soğutulmuş havayı içinde eşit olarak dağıtır ve hızlı bir soğutma yaratır. Kapısı açıldığında fanın çalışması otomatik olarak durur. Bu şekilde enerji tasarrufu sağlanır.

Şarap dolapları: Uzun süre şarap saklamak isteyenler için ideal bir ortam yaratır. Dolaplar, kırmızı veya beyaz şaraplar için servise en uygun sıcaklıkta tutmak üzere ayarlanabilir. Liebherr şarap dolapları, vinidor tipi veya servis tipi üretilmektedir. Bunun yanında şarap yıllandırma amacıyla şarap dolapları da vardır.

Puro saklama dolapları: Puroları bozulmadan saklamak amacıyla, ahşaptan yapılan ve içinde nemlendiricisi olan özel bir saklama dolabıdır.

Liebherr Satın Almak İçin 10 Neden

Liebherr`in ürettiği soğutucu ve dondurucu cihazların kalitesi, güvenilirliği ve dayanıklılığı onlarca yıldır bilinmektedir. Cihazlarımız, yenilikçi teknolojiler ve birinci sınıf malzeme sayesinde son derece kullanışlı ve enerji tasarrufludur. Ev tipi buz dolapları, dikey derin dondurucular ve birleşik buzdolabı/derin dondurucularımız modern tasarım, teknolojik verimlilik ve kullanışlılıklarıyla göze çarpıyor. Ürün gamı ankastre/solo cihazlar, dikey/yatay derin dondurucular, gardırop tipi cihazlar ve şarap saklama/servis buzdolaplarını kapsar.

1) Saygın ve Tecrübelidir

Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olarak Liebherr 50 yıldır düzenli yeni ve gerçekçi ürün çözümlerini geliştirip gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin bize güveni ise her gün bize yeni motivasyon sağlamaktadır. Elektrikli cihazlar gurubunda bu kadar çok tüketici yeni bir alımda markasına sadık kalarak tekrar Liebherr seçmesini hiç bir üretici sağlayamadı.

2) En Üst Seviyede Ürün Kalitesi

Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde çok değerli malzeme ve komponentler kullanmaktayız. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.

3) Klasik Tasarım

Değerli malzemelerin klasik formlarla birleşmesi sonucu Liebherr soğutucu ve dondurucu cihazlar en üst dizayn isteklerini sağlamaktadır. Değerli paslanmaz çeliğin hassas elektronik kumanda ile birleşerek zarif GlassLine donanımı altında yıllarca zerafetini koruyacaktır.

4) Çevre Dostu

ActiveGreen Liebherr şirketinde soğutucu ve dondurucu cihazlarının daha konseptinde başlamaktadır. Liebherr çok değerli komponentleri uzun ve emniyetli fonksiyon ve en iyi enerji verimlilik için cihazlarında kullanmaktadır.Üretim esnasında meydana gelen sıcaklık ısıtma enerjisi olarak kullanılmaktadır.

5) Süper Tasarruflu 

En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün gruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır.

6) İspatlanmış Sağlık: BioFresh

BioFresh süper uzun tazelik için en doğru iklimi sağlamaktadır. 0°C derecenin biraz üstünde ve en doğru hava eminde meyve ve sebze, et, balık ve süt ürünleri vitaminlerini, leziz tatlarını ve iştah açıcı görünümlerini diğer soğutuculara göre üç kat daha uzun korumaktadır.

7) NoFrost: Kaliteli ve Profesyonel Soğuk 

Çözdürme yok: Uzun süreli tazelik için Liebherr NoFrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır. Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim hava ile dondurulmaktadır ve havadaki nem dışarı iletilmektedir. Bu sayede dondurucunun içi buzsuz kalır ve gıdalar karlanmaz.

8) Değerli Şaraplar İçin Mükemmel İklim

Şarap iklimlendirme dolapları şarapların sakin bir şekilde gelişmesi ve en mükemmel tada ulaşması için en iyi ortamı sağlamaktadır. Şarap saklama dolapları en doğru içme ısısını sağlamaktadır. Ve bu iki özelliğin avantajlarını bir bünyede sunan Vinidor-Cihazları.

9) Ödüllendirme

Öne çıkan ürün ve dizayn kalitesi bize sürekli bağımsız kuruluşlar tarafından tastik edilmektedir. Bu doğrultuda Liebherr “Plus X Award” kapsamında “En yenilikçi Marka” seçildi. Ankastre kombinasyonlarında “Daha İyi Yaşa” yarışmasında birincilik ödülü almıştır. ve “Stiftung Warentest” testinde ürünümüz test birincisi ilan edilmiştir. Ayrıca Liebherr 2008,2009 ve 2010 yıllarında farklı dallarda RedDot design awards ödüllerinede hak kazanmıştır.

10) En Geniş Ürün Çeşidi

Serbest duran soğutucu ve dondurucu olsun, tezgah altı veya ankastre olsun, soğutma, dondurma veya her ikisinin kombinasyonu olsun – Liebherr 200 üzerindeki modeli ile her müşteri isteğine uygun en mükemmel tazelik çözümünü sunmaktadır.